strzałka do góry

Komornik sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Krakowa Nowej Huty w Krakowie

Iwona Olchawa



Godziny przyjęć

Od poniedziałku do piątku: 9:00 - 15:00
Przyjęcia stron w poniedziałek: 9:00 - 17:00


Przydatne linki

Rada Izby Komorniczej w Krakowie
www.izba.krakowska.komornik.pl
Obwieszczenia o licytacjach
www.licytacje.komornik.pl

Właściwość terytorialna

Zgodnie z art. 8 ust. 5 ustawy o komornikach sądowych i egzekucji, wierzyciel ma prawo wyboru komornika na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, z wyjątkiem spraw o egzekucję z nieruchomości oraz spraw, w których przepisy o egzekucji z nieruchomości stosuje się odpowiednio.

Właściwość terytorialna rewiru obejmuje część miasta Krakowa w granicach ustalonych tradycyjnie dla dzielnicy Nowa Huta oraz gminy: Igołomia-Wawrzeńczyce, Jerzmanowice-Przeginia, Koszyce, Koniusza, Kocmyrzów-Luborzyca, Nowe Brzesko, Pałecznica, Proszowice, Radziemice.

Spis ulic i osiedli

ALEJA:
– GEN. TADEUSZA BORA-KOMOROWSKIEGO
– GEN. WŁADYSŁAWA ANDERSA
– JANA PAWŁA II
– GEN. LUDOMIŁA RAYSKIEGO
– POKOJU
– PRZYJAŹNI
– RÓŻ
– SOLIDARNOŚCI
OSIEDLE:
– CENTRUM C
– CENTRUM D
– CENTRUM E
– DYWIZJONU 303
– GÓRALI
– HANDLOWE
– HUTNICZE
– JAGIELLOŃSKIE
– JÓZEFA STRUSIA
– KALINOWE
– KAZIMIERZOWSKIE
– KOLOROWE
– KOMBATANTÓW
– KOŚCIUSZKOWSKIE
– KRAKOWIAKÓW
– LESISKO
– MISTRZEJOWICE
– MŁODOŚCI
– NA LOTNISKU
– NA STOKU
– NA WZGÓRZACH
– NA SKARPIE
– NIEPODLEGŁOŚCI
– OGRODOWE
– OŚWIECENIA
– PIASTÓW
– PRZY ARCE
– SŁONECZNE
– SPORTOWE
– SPÓŁDZIELCZE
– STALOWE
– SZKLANE DOMY
– SZKOLNE
– TEATRALNE
– TYSIĄCLECIA
– UROCZE
– WANDY
– WILLOWE
– WYSOKIE
– ZGODY
– ZIELONE
– ZŁOTEGO WIEKU
– ZŁOTEJ JESIENI
PLAC:
– BŁONIE-BESZCZ
– BOGDANA WŁOSIKA
– CENTRALNY IM. RONALDA REAGANA
– MARII TURZYMY
– ŚWIĘTEGO MAKSYMILIANA MARII KOLBEGO
ULICA:
A
– ADAMA PRÓCHNIKA
– ALEKSANDRA ORŁOWSKIEGO
– ANDEGAWEŃSKA
– ANDRZEJA I JÓZEFA ZAŁUSKICH
– ANDRZEJA MYCIELSKIEGO
– ANDRZEJA STOPKI
– ANDRZEJA STRUGA
– ANDRZEJA WALIGÓRSKIEGO
– ANNY JAGIELLONKI
– ARCHITEKTÓW
– ARTYSTÓW
B
– BARBARY RADZIWIŁŁÓWNY
– BARDOSA
– BARTŁOMIEJA GROICKIEGO
– BARTNICZA
– BARWINKOWA
– BARWNA
– BATALIONU PARASOL
– BATALIONU ZOŚKA
– BENEDYKTA DYBOWSKIEGO
– BETLEJEMSKA
– BETONOWA
– BIEŃCZYCKA
– BIEŃCZYCKI PLAC TARGOWY
– BITWY NAD BZURĄ
– BIWAKOWA
– BLOKOWA
– BOGUSZÓWKA
– BOLESŁAWA KRZYWOUSTEGO
– BOLESŁAWA WSTYDLIWEGO
– BOLESŁAWA KONTRYMA
– BOŻYWOJA
– BP. PIOTRA TOMICKIEGO
– BP. FILIPA PADNIEWSKIEGO
– BP. PIOTRA TOMICKIEGO
– BRACI SCHINDLERÓW
– BRACI POLSKICH
– BRANICKA
– BRONISŁAWA WŁODARCZYKA
– BRUŚNICKA
– BRZESKA
– BUDZISZYŃSKA
– BUKSZPANOWA
– BULWAROWA
– BURZOWA
C
– CEDYŃSKA
– CEMENTOWA
– CENTRALNA
– CHAŁUPKI
– CICHOCIEMNYCH AK
– CIEKOWIEC
– CIENISTA
– CIEPŁOWNICZA
– CUPLOWA
– CYPRIANA GODEBSKIEGO
– CYPRYSÓW
– CZARNOLASKA
– CZECZEŃSKA
– CZERWONEGO KAPTURKA
– CZESŁAWA JANCZARSKIEGO
– CZYŻYŃSKA
D
– DESZCZOWA
– DO WISŁY
– DO FORTU
– DOBREGO PASTERZA
– DOLNA
– DOLNOMŁYŃSKA
– DROŻYSKA
– DYMAREK
– DZIEKANOWICKA
E
– EDWARDA WITTIGA
– EDWARDA RYDZA-ŚMIGŁEGO
– EDWARDA SZYMAŃSKIEGO
– ELŻBIETY ŁOKIETKÓWNY
– EMILA FREEGE'GO
– EUGENIUSZA BAZIAKA
F
– FATIMSKA
– FOLWARCZNA
– FRANCISZKA HYNKA
– FRANCISZKA WĘŻYKA
– FRANCISZKA BOHOMOLCA
– FRANCISZKA KLEEBERGA
– FRANCISZKA KNIAŹNINA
– FRANCISZKA ZABŁOCKIEGO
– FRANCISZKA PTAKA
– FRANCISZKA STEFCZYKA
– FRANCISZKA TWAROGA
G
– GEN. LUDOMIŁA RAYSKIEGO
– GEN. KAZIMIERZA SOSNKOWSKIEGO
– GEN. LEOPOLDA OKULICKIEGO
– GEN. WITOLDA URBANOWICZA
– GEN. MIECZYSŁAWA BORUTY-SPIECHOWICZA
– GEN. MICHAŁA KARASZEWICZA-TOKARZEWSKIEGO
– GENERAŁA BERNARDA MONDA
– GEODETÓW
– GLINIK
– GŁĘBINOWA
– GRANICZNA
– GRAŻYNY BACEWICZÓWNY
– GRĄBY
– GRĘBAŁOWSKA
– GRZEGORZA Z SANOKA
– GUSTAWA MORCINKA
– GUSTAWA POKRZYWKI
– GUSTAWA MORCINKA
– GUSTAWA DANIŁOWSKIEGO
– GWARECKA
H
– HABINA
– HANNY MORTKOWICZ-OLCZAKOWEJ
– HANSA CHRISTIANA ANDERSENA
– HEKTARY
– HENRYKA BRODATEGO
– HENRYKA ROWIDA
– HENRYKA UZIEMBŁY
– HENRYKA FLAME
– HOŁDU PRUSKIEGO
I
– IGNACEGO MOŚCICKIEGO
– IGOŁOMSKA
– ISEP
– IZYDORA STELLA-SAWICKIEGO
J
– JACKA AUGUSTYNA ŁOPACKIEGO
– JACKA JEZIERSKIEGO
– JADŹWINGÓW
– JAGIENKI
– JAGLANA
– JAKUBA ZACHEMSKIEGO
– JANA KREMSKIEGO
– JANA MOSDORFA
– JANA STANISŁAWA BYSTRONIA
– JANA KAZIMIERZA
– JANA OLBRACHTA
– JANA GAJOCHA
– JANINY PORAZIŃSKIEJ
– JARZĘBINY
– JASEŁKOWA
– JASIA I MAŁGOSI
– JASKROWA
– JEREMIEGO WIŚNIOWIECKIEGO
– JERZEGO ZAWIEYSKIEGO
– JERZEGO SZAJNOWICZA-IWANOWA
– JERZEGO KOROHODY
– JERZEGO GIEDROYCIA
– JEZIORANY
– JEZIORKO
– JEŻYNOWA
– JÓZEFA BOGUSZA
– JÓZEFA KRASNOWOLSKIEGO
– JÓZEFA PANKIEWICZA
– JÓZEFA OSTAFINA
– JÓZEFA SAWY-CALIŃSKIEGO
– JUBILEUSZOWA
– JULIANA TUWIMA
– JULIANA PRZYBOSIA
– JULIUSZA KLEINERA
– JUTRZENKA
– JUTRZYŃSKA
K
– KACZEŃCOWA
– KALWIŃSKA
– KAMIONKA
– KANTOROWICKA
– KARASIÓWKA
– KAROLA DARWINA
– KAROLA IRZYKOWSKIEGO
– KAROLA ŁOWIŃSKIEGO
– KAROWA
– KAZIMIERZA JAGIELLOŃCZYKA
– KAZIMIERZA SPRAWIEDLIWEGO
– KAZIMIERZA PLUTY-CZACHOWSKIEGO
– KĄKOLOWA
– KĘPSKA
– KLASZTORNA
– KLEMENSA Z RUSZCZY
– KŁOSOWA
– KMICICA
– KOCMYRZOWSKA
– KOLĘDNICZA
– KOMASY
– KONSTANTEGO ILDEFONSA GAŁCZYŃSKIEGO
– KOPANIEC
– KORNELA MAKUSZYŃSKIEGO
– KORONY POLSKIEJ
– KOSÓW
– KOŚCIELNICKA
– KRÓLOWEJ MARYSIEŃKI
– KRÓLOWEJ BONY
– KRUSZWICKA
– KRZESŁAWICKA
– KS. JÓZEFA ZASTAWNIAKA
– KS. KAZIMIERZA JANCARZA
– KS. MIKOŁAJA KUCZKOWSKIEGO
– KS. JÓZEFA KURZEI
– KS. KAZIMIERZA FIGLEWICZA
– KS. MARIANA LUZARA
– KSIĘDZA STEFANA MAZANKA
– KSIĘDZA KARDYNAŁA ADAMA STEFANA
– KSIĘDZA ZYGMUNTA KACZYŃSKIEGO
– KUPAŁY
– KUŚNIERSKA
– KWIATÓW POLSKICH
L
– LASOWISKO
– LAWENDOWA
– LESZKA BIAŁEGO
– LESZKA CZARNEGO
– LONGINUSA PODBIPIĘTY ULICA LUBOCKA
– LUBORZYCKA
– LUDWIKA HIERONIMA MORSTINA
– LUDWIKA OSIECKIEGO
– LUDŹMIERSKA
Ł
– ŁAZOWA
– ŁĄCKA
– ŁĘCZYCKA
– ŁĘGOWA
– ŁUBINOWA
– ŁUCZANOWICKA
M
– MAGDALENY SAMOZWANIEC
– MAKSYMILIANA I STANISŁAWA CERCHÓW
– MAŁEGO KSIĘCIA
– MARCELEGO NENCKIEGO
– MARGLOWA
– MARIANA MARKOWSKIEGO
– MARII DĄBROWSKIEJ
– MARII KOWNACKIEJ
– MARKA SYCHA
– MARKA KUBLIŃSKIEGO
– MARTENOWSKA
– MATEUSZA BIRKUTA
– MELCHIORA WAŃKOWICZA
– MICHAŁA HUTNIKA
– MICHAŁA WOŁODYJOWSKIEGO
– MIECZYSŁAWA MEDWECKIEGO
– MIECZYSŁAWA KAMBERSKIEGO
– MIERNICZYCH
– MIKOŁAJA GERLAHA
– MIKOŁAJA JASKRA
– MIKOŁAJA WIERZYNKA
– MISTRZEJOWICKA
– MIŚNIEŃSKA
– MŁOTKÓW
– MORGI
– MROZOWA
N
– NA ŁĄKACH
– NA ZAŁĘCZU
– NA ZBOCZU
– NA NIWACH
– NAD DŁUBNIĄ
– NAD BARANÓWKĄ
– NADBRZEZIE
– NADWODNA
– NAGŁOWICKA
– NARCIARSKA
– NARCYZA WIATRA
– NASTROJOWA
– NIEBYŁA
– NIEPOKALANEJ PANNY MARII
– NIEPOŁOMSKA
– NIESZAWSKA
– NIEWIELKA
– NOWOHUCKA
– NOWOLIPKI
O
– OBROŃCÓW WARSZAWY
– OBROŃCÓW KRZYŻA
– OBWODOWA
– ODMĘTOWA
– ODMOGILE
– OGŁĘCZYZNA
– OGNISTYCH WICI
– OPATA SALWIŃSKIEGO
– ORGANKI
– ORŁA BIAŁEGO
– OSIEDLE
– OSIEDLOWA
– OSTRÓW
– OSTRÓWKA
P
– PASTERSKA
– PERKUNA
– PIASTA KOŁODZIEJA
– PIŃCZOWSKA
– PIOTRUSIA PANA
– PLASTUSIA
– PLAŻOWA
– PŁASKA
– PŁOMYCZKA
– PŁOSZCZYNY
– POD GAJEM
– PODBAGNIE
– PODBIAŁOWA
– PODLESKA
– PODRZECZE
– PODSTAWIE
– POLEGŁYCH W KRZESŁAWICACH
– POLESKA
– POLSKIEGO CZERWONEGO KRZYŻA
– POMYKANY
– POPIELIDÓW
– POPIELNIK
– PORUCZNIKA SZCZEKLIKA
– POWIATOWA
– POWOJOWA
– POWSTAŃCÓW
– PRUSKA
– PRZEMYSŁAWA II
– PRZYLASEK
– PRZYMIARKI
– PUŁKOWNIKA EDWARDA GARDY-GODLEWSKIEGO
– PYSOCICE
– PYSOŃCE
R
– ROMANA FLORERA
– ROMANA DMOWSKIEGO
– ROMANA PRAWOCHEŃSKIEGO
– ROZALII CELAKÓWNY
– RUDNI
– RUMIANKOWA
– RUSIECKA
– RYCERSKA
– RZEPAKOWA
S
– SAJAKÓWKA
– SAMORZĄDOWA
– SANDORA PETöFIEGO
– SASANEK
– SIEJÓWKA
– SIERPOWA
– SIKORKI
– SITOWINY
– SIWKA
– SKRĘCONA
– SOCZYNY
– SOŁTYSOWSKA
– SPŁAWY
– SPYTKA Z MELSZTYNA
– SREBRNYCH ORŁÓW
– STADIONOWA
– STALOWA
– STANISŁAWA KŁOSOWSKIEGO
– STANISŁAWA SKARŻYŃSKIEGO
– STANISŁAWA MIKOŁAJCZYKA
– STANISŁAWA WOJCIECHOWSKIEGO
– STANISŁAWA ŁEMPICKIEGO
– STANISŁAWA AUGUSTA PONIATOWSKIEGO
– STANISŁAWA MIERZWY
– STANISŁAWA SAMOSTRZELNIKA
– STANISŁAWA WOJCIECHOWSKIEGO
– STANISŁAWY WYSOCKIEJ
– STARE WIŚLISKO
– STARY GOŚCINIEC
– STEFANA KISIELEWSKIEGO
– STEFANA ŻEROMSKIEGO
– STOKOWA
– STRĘCKA
– STRUMYK
– STUDZIENNA
– STYCZNA
– SUCHY JAR
– SULISŁAWA
– SWAROŻYCA
– SYBIRAKÓW
– SYRACHOWSKA
– SZAFRAŃSKA
– SZLIFIERSKA
– SZYBKA
– SZYMONA MARYCJUSZA
Ś
– ŚLIWKOWA
– ŚW. MAKSYMILIANA MARII KOLBEGO
– ŚW. WINCENTEGO
– ŚWIDNICKA
– ŚWIĘTEJ RODZINY
T
– TABACZNA
– TADEUSZA LEHRA-SPŁAWIŃSKIEGO
– TADEUSZA PTASZYCKIEGO
– TARASOWA
– TATARAKOWA
– TEODORA PARNICKIEGO
– TOMASZA JANISZEWSKIEGO
– TRUSKAWKOWA
– TRZCINOWA
– TRZECH KRÓLI
– TYMIANKOWA
U
– UBELINY
– UJASTEK
– UJASTEK MOGILSKI
– UNIWERSAŁU POŁANIECKIEGO
– URBANISTÓW
– URSZULKI
W
– WACŁAWA KRÓLA
– WACŁAWA SIEROSZEWSKIEGO
– WADOWSKA
– WALENTEGO FLORKOWSKIEGO
– WAWELSKA
– WĄWOZOWA
– WĘGRZYNOWICKA
– WIATRACZNA
– WIĄZOWA
– WIELKICH PIECÓW
– WIELKIE POLA
– WIEWIÓRCZA
– WIKLINOWA
– WINCENTEGO KIRCHMAJERA
– WIŚLICKA
– WIŚNIOWY SAD
– WŁADYSŁAWA BRONIEWSKIEGO
– WŁADYSŁAWA JAGIEŁŁY
– WŁADYSŁAWA SKOCZYLASA
– WŁADYSŁAWA IV
– WŁADYSŁAWA ŁOZIŃSKIEGO
– WŁADYSŁAWA ORKANA
– WODOCZA
– WODZICKICH
– WOJCIECHA KORFANTEGO
– WOJENNA
– WOŹNICÓW
– WRÓŻENICKA
– WRZOSOWA
– WYCIĄSKA
X
– XAWEREGO DUNIKOWSKIEGO
Z
– ZA OGRODEM
– ZA GÓRĄ
– ZAGŁOBY
– ZAGOŚCINIEC
– ZAJĘCZA
– ZAKARNIE
– ZAKĘPIE
– ZAKŁADOWA
– ZAKOLE
– ZAPORĘBIE
– ZAPUSTA
– ZAWIELGUSIE
– ZBYSZKA Z BOGDAŃCA
– ZDZISŁAWA PRZEBINDOWSKIEGO
– ZESŁAWICKA
– ZIARKOWA
– ZIELONY JAR
– ZIEMIANEK
– ZIEMSKA
– ZJAZDU GNIEŹNIEŃSKIEGO
– ZŁOCZOWSKA
– ZOFII KULINOWSKIEJ
– ZUCHÓW
Ż
– ŻAGLOWA
– ŻONKILOWA
– ŻÓŁWIA


Dokumenty do pobrania

Informacje podstawowe
Pobierz (PDF)

Wniosek o wszczęcie egzekucji
Pobierz (PDF)

Wniosek o zabezpieczenie roszczenia
Pobierz (PDF)

Wniosek eksmisyjny
Pobierz (PDF)

Postępowanie zabezpieczające
Pobierz (PDF)

Opłaty i wydatki
Pobierz (PDF)


Ustawa o komornikach sądowych i egzekucji [www.isap.sejm.gov.pl]
Pobierz (PDF)


Kontakt

Adres:
31-752 Kraków, ul. Kornela Makuszyńskiego 4
Zobacz w Google Maps

Telefon: +48 12 680-75-80, +48 512-052-201

Fax: +48 12 680-75-80

Email: krakow.olchawa@komornik.pl

Konto:
Małopolski BS w Wieliczce
52 8619 0006 0030 0325 8061 0001

NIP: 6782966954